Występy w RCK z okazji obchodów 70lecia naszego Przedszkola

Uroczyste świętowanie 70lecia przedszkola w Regionalnym Centrum Kultury w Pile

W piątek, 7. października bieżącego roku, wspólnie z zaproszonymi gośćmi, uczciliśmy urodziny naszego przedszkola w Regionalnym Centrum Kultury. Na scenie pojawiły się dzieci, które zaprezentowały swoje zdolności podczas występów artystycznych. Mieliśmy okazję wysłuchać przemowy na temat historii i obecnych czasów przedszkola, wygłoszonej przez Panią dyrektor oraz poznać absolwentów przedszkola, nagrodzonych medalem “Wzorowego Absolwenta”. Nie zabrakło również pięknych i mądrych słów, wypowiedzianych przez naszych wspaniałych gości. Podczas wydarzenia wyświetlony został film, przedstawiający przedszkole w obecnych czasach.

Mieliśmy wielką przyjemność świętować z wieloma ważnymi dla nas osobami, które bardzo cenimy i których obecność była dla nas niezwykle ważna. Dziękujemy rodzicom i innym osobom bliskim dzieciom, byłym pracownikom naszego przedszkola, absolwentom, Panu prezydentowi i wielu innym osobistościom, związanym z przedszkolem i bliskim naszym sercom. Cieszymy się, że w tym wyjątkowym czasie mogliśmy “zatrzymać się na chwilę” i wspólnie uczcić te ważne chwile – 70 lat działalności.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

fot. Foto-Zaranek