BUKIET ZIÓŁ DLA BABCI I DZIADKA – KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Konkursu plastycznego dla dzieci w wieku przedszkolnym pt.

„Bukiet ziół dla Babci i Dziadka”

ORGANIZATOR

Organizatorem konkursu plastycznego dla dzieci w wieku przedszkolnym pt. „Bukiet ziół dla Babci i Dziadka” (zwanego dalej „Konkursem”) jest firma Sklepy zielarskie Na Zdrowie Tomasz Deresz

CEL KONKURSU

Celem Konkursu jest:

• rozwój umiejętności plastycznych i rozbudzenie kreatywności dzieci,
  • umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu,
  • zainteresowanie dzieci tematyką zdrowia i ziół,
  • wzbudzenie zaangażowania wśród dzieci w tematyce Święta Dnia Babci i Dziadka

UCZESTNICY KONKURSU

Uczestnikiem Konkursu (zwanym dalej „Uczestnikiem”) może być dziecko w wieku przedszkolnym, reprezentowane przez rodzica/opiekuna prawnego, który spełnił następujące warunki:

• zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i w sposób dobrowolny przystępuje do Konkursu,
  • wyraża zgodę i akceptuje warunki Regulaminu, w tym zapoznał się z treścią dotyczącą procedury przyznawania i odbioru nagród i w pełni je akceptuje,
  • zobowiązuje się do przestrzegania postanowień Regulaminu

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

• Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w formacie A4, dowolną techniką na temat „Bukiet ziół dla Babci i Dziadka”
  • Prace przekazane na konkurs muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez dziecko pod kierunkiem rodzica lub nauczyciela
  • Każda praca powinna być opatrzona metryczką umieszczoną na odwrocie pracy: imię i nazwisko, wiek autora, nazwa przedszkola (jeśli dziecko uczęszcza do przedszkola) oraz dane kontaktowe babci lub dziadka, którzy mają zostać obdarowani.
  • Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.
  • Prace konkursowe należy do dnia 13 stycznia 2023r. przesłać lub dostarczyć do sklepów Organizatora:
  1. Sklep Zielarski “Na Zdrowie” ul. Dworcowa 12, 64-810 Kaczory.
  2. Sklep Zielarski “Na Zdrowie” pl. Zwycięstwa 18, 64-920 Piła
  3. Sklep Zielarski “Na Zdrowie” ul. Wyspiańskiego 4C, 64-920 Piła
  4. Sklep Zielarski “Na Zdrowie” ul. Fredry 9, 64-800 Chodzież
  5. Sklep Zielarski “Na Zdrowie” Rynek 11, 64-820 Szamocin

WYNIKI KONKURSU I NAGRODY

• Komisja powołana przez Organizatora Konkursu spośród przekazanych prac, wyłoni najciekawsze, które w wersji elektronicznej zamieści w dniu 15.01.2024r. na swoim profilu na Facebooku:

Na Zdrowie – Sklepy Zielarskie

• Kryteria oceny prac przez Komisję: realizacja tematu, samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, walory estetyczne.
  • Konkurs wygrają 2 prace, które uzyskają największą ilość polubień.
  • Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 21 stycznia 2024r., również na profilu Organizatora na Facebooku.
  • Decyzje Komisji konkursowej są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
  • Aby uniknąć nieuczciwych praktyk, Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji, czy Facebook’owe konta, oddające głos na pracę nie są kontami fikcyjnymi. Głosy oddane na pracę, przez takie konta fikcyjne nie będą uznane.

NAGRODY W KONKURSIE

• Nagrodami Głównymi w Konkursie są 2 zestawy zdrowych produktów dla Babci lub Dziadka, o wartości 250zł każdy, ufundowane przez Organizatora. Organizator przekaże nagrodę wskazanym przez Uczestnika osobom: Babci lub Dziadkowi Uczestnika (autora pracy konkursowej).
  • Każdy autor pracy zakwalifikowanej do Finału Konkursu, otrzyma od Organizatora upominek oraz pamiątkowy dyplom.
  • Przedszkola, które najbardziej zaangażują się w Konkurs uzyskają możliwość skorzystania z bezpłatnej “lekcji” dla dzieci, na temat zdrowia i roślin leczniczych – prowadzonej przez Organizatora.

UWAGI KOŃCOWE

• Organizatorzy nie odsyłają prac i zastrzegają sobie prawo do wykorzystania prac w celu promocji konkursu.
  • W przypadku naruszenia przez Uczestnika postanowień Regulaminu, przepisów prawa powszechnie obowiązującego, podania nieprawdziwych danych, Organizatorowi przysługuje prawo dyskwalifikacji danego Uczestnika z udziału w Konkursie.
  • Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów konkursu i nie będą udostępnione podmiotom trzecim. Przesyłając pracę na konkurs rodzic/opiekun prawny oświadcza, że akceptuje regulamin Konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.
  • W przypadku przekazania prac za pośrednictwem Przedszkola, do pracy należy załączyć podpisaną przez rodzica/opiekun prawnego zgodę na udział dziecka w Konkursie.
  • Organizator zapewnia sobie prawo zmiany terminu Konkursu bądź jego odwołania w przypadku zdarzeń od niego niezależnych, o czym niezwłocznie poinformuje. Uczestnikom nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia.
  • Organizator zapewnia sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu.
  • Sytuacje nieobjęte niniejszym Regulaminem rozstrzyga Organizator.
  • Niniejszy Regulamin podlega udostępnieniu na stronie internetowej Organizatora.

Do pobrania:

Zgoda na udział dziecka w konkursie „Bukiet ziół dla Babci i Dziadka”