Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Projekcje Dobrych Uczynków “Ziarenka Dobra”

Drodzy Rodzice!

W tym roku nasze przedszkole przystąpiło do X edycji Ogólnopolskiego Projektu Dobrych Uczynków “Ziarenka Dobra”.

Celem tego projektu jest rozwijanie więzi rodzinnych poprzez różne formy “bycia razem” i pomagania sobie wzajemnie.

Aby wziąć udział w projekcie, należy wykonać zadanie z zamieszczonego poniżej harmonogramu i wykonać zdjęcie z podjętych działań. Wykonane zdjęcia wykorzystamy do stworzenia galerii dobrych uczynków. Aby Państwa zdjęcia mogły znaleźć się w galerii, należy przesłać je na maila biedronki.pp5@wp.pl z dopiskiem “ziarenka dobra” do 28 dnia każdego miesiąca. Galeria będzie dostępna wyłącznie w przedszkolu, dlatego nie wymagamy zgód na wizerunek dziecka. Jeśli jednak nie chcieliby Państwo, aby wizerunek dziecka pojawił się na wystawie, prosimy o wykonywanie zdjęć w odpowiedniej perspektywie.

Harmonogram działań na rzecz realizacji projektu:

XI (listopad) – “Pamiętamy – Dzień Niepodległości” – wspólne stworzenie wybranego symbolu narodowego (flaga, godło).

XII (grudzień) – “Wigilijne smaki” – przygotowanie wspólnie z dzieckiem potrawy wigilijnej.

I (styczeń) – “Pamiętamy o Babci i Dziadku” – wizyta u babci i dziadka, wspólne zabawy.

II (luty) – “Miłość jest wtedy, gdy robimy coś razem” – wspólna gra w planszówki.

III (marzec) – “I dzień wiosny” – szukanie oznak nadchodzącej wiosny podczas wspólnego spaceru.

IV (kwiecień) – “Wielkanocny koszyczek” – wspólne przygotowanie święconki.

V (maj) – “Dzień mamy” – rodziny spacer/wycieczka rowerowa w towarzystwie mamy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie 🙂