Uwaga Rodzice! Ważny komunikat

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 5 im. Niezapominajki informuje, że w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce,

w dniach od 30 marca 2021 do 09 kwietnia 2021 r.  przedszkole będzie nadal zamknięte.

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkola, zadania wychowawczo-dydaktyczne w poszczególnych grupach wiekowych realizowane będą w trybie zdalnym w sposób określony przez dyrektora przedszkola.

Dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. w  okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkola prowadzona będzie działalność opiekuńcza.

Rodzice dziecka, którzy chcą korzystać z opieki przedszkola zobowiązani są złożyć  do dyrektora przedszkola stosowny wniosek

(wzór wniosku poniżej).

wniosek o opiekę od 29 marca