MOVE Week w przedszkolu

Nasze przedszkole bierze udział w międzynarodowej inicjatywie MOVE Week. ( Tydzień Ruchu). Akcja trwa do 31.05. Promujemy ruch 🙂 Dziś ćwiczyliśmy z Akademią Krokieta i Lamy 🙂 Zachęcamy do wspólnych zabaw ruchowych, spacerów także z Rodzicami 🙂

#NowWeMove

#MOVEWeek

#MOVEWeekPoland

#FindYourMove

#edukacjawruchu@V4sport.Fundacja@AkademiaKrokietaiLamy@SzkolnyZwiązekSportowy”DolnyŚląsk

Dzieci stoją w sali multimedialnej, wykonują zadania wg polecenia wyświetlanego za pomocą projektora.

Dzieci wykonują zadania wg polecenia wyświetlanego za pomocą projektora.