Publiczne Przedszkole nr 5 im. Niezapominajki w Pile

Konkurs recytatorski dla dzieci i rodziców

 

Konkurs recytatorski z okazji Międzynarodowego Dnia Książki

 

25 kwietnia tego roku odbył się konkurs recytatorski, organizowany dla dzieci i rodziców naszego przedszkola w ramach innowacji pedagogicznej. Wydarzenie miało przede wszystkim na celu rozwijanie dziecięcych talentów, zainteresowanie dziecięcą poezją oraz stworzenie warunków do większego udziału rodziców w życiu przedszkola. W konkursie wzięło udział sześcioro dzieci wraz z najbliższymi. Pojawiło się wiele ciekawych i znanych wierszy dla dzieci, nie zabrakło również poezji w języku ukraińskim. Każdy uczestnik przygotował wiersz i przedstawił go nie tylko recytując, ale również prezentując go za pomocą przebrań, kukiełek oraz innych pomocy, przygotowanych wspólnie z bliskimi. 

Zapraszamy do poniższej, krótkiej fotorelacji z konkursu :).

 

Skip to content