Publiczne Przedszkole nr 5 im. Niezapominajki w Pile

Festyn Rodzinny 2024

 

Festyn Rodzinny w naszym przedszkolu

11.06.2024 roku na terenie ogrodu przedszkolnego odbył się doroczny Festyn Rodzinny.

Wspólna zabawa w ogrodzie przedszkolnym rozpoczęła się od przywitania przez Panią dyrektor wszystkich zebranych gości. Następnie wyróżniono rodziców aktywnie udzielających się w realizacji innowacji “Bezpieczne Przedszkole”, po czym zaproszono wszystkich uczestników do udziału w festynie. Na dzieci i rodziców czekały przeróżne atrakcje tj. dmuchańce, malowanie balonów, kącik z pióropuszami, zabawy z bańkami mydlanymi, malowanie buzi, tatuaże, zabawy ruchowe i plastyczne, loteryjka fantowa oraz kącik foto. Nie zabrakło także pyszności dla dzieci i rodziców. Tego dnia wszyscy dobrze się bawili, zarówno dzieci jak i rodzice w dobrych nastrojach zakończyli ten dzień.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu. 

 

Skip to content